Ndricues Eglo 96981
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Eglo 96981

Available:Në gjëndje
6,900 Lek
Image
Secure
Materiali i produktit: Çelik, i Bardhë
Materiali i hijes: Dru, Kafe
Lartësia: 1100 mm
Diametri: 180 mm
Llamba dhe fuqia: 1 x 60W E27
Pesha: 0,96 kg
Materiali i produktit: Çelik, i Bardhë
Materiali i hijes: Dru, Kafe
Lartësia: 1100 mm
Diametri: 180 mm
Llamba dhe fuqia: 1 x 60W E27
Pesha: 0,96 kg