Ndriçues i varur Eglo 96866 Tarandell
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 96866 Tarandell

Available:Në gjëndje
27,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96866, pjesë e linjës Tarandell.
Eshtë një ndriçues modern, i bërë prej çeliku dhe ngjyrë sateni që do t'i japë dhomës stil dhe rafinim në harmoni me tendencat aktuale.
Rekomandohet për sallon, dhomë gjumi, zyrë, korridor, dhomë për fëmijë/adoleshent.
Me llamba LED të integruara, me nuanca të ngjyrës së bardhë të ngrohtë 3000Kdhe lumen 3300.
Montohet direkt në tavan me vida dhe pllakë montimi.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 60
Gjatësia (në mm) 1180
Lartësia min. (in mm) 930
Lartësia max. (in mm) 1620
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Voltage 220-240V 50/60Hz
U out 25,5-43V
I out 700mA
Hz 100Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X12.5W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96866, pjesë e linjës Tarandell. Eshtë një ndriçues modern, i bërë prej çeliku dhe ngjyrë sateni që do t'i japë dhomës stil dhe rafinim në harmoni me tendencat aktuale. Rekomandohet për sallon, dhomë gjumi, zyrë, korridor, dhomë për fëmijë/adoleshent. Me llamba LED të integruara, me nuanca të ngjyrës së bardhë të ngrohtë 3000Kdhe lumen 3300. Montohet direkt në tavan me vida dhe pllakë montimi. Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 60 Gjatësia (në mm) 1180 Lartësia min. (in mm) 930 Lartësia max. (in mm) 1620 Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Voltage 220-240V 50/60Hz U out 25,5-43V I out 700mA Hz 100Hz Numri i llambave dhe fuqia: 2X12.5W