Ndriçues i varur Eglo 96516 Noventa 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 96516 Noventa 1

Available:Në gjëndje
38,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96516, pjesë e koleksionit Noventa 1
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë kromi dhe kokat e ndricuesit qelq, të bardhë.  
Lloji i ndriçuesit LED, (i bardhë i ngrohtë).

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 825

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Voltazhi 220-240V 50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 8X3.3W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96516, pjesë e koleksionit Noventa 1 Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë kromi dhe kokat e ndricuesit qelq, të bardhë.  
Lloji i ndriçuesit LED, (i bardhë i ngrohtë).

Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 825

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Voltazhi 220-240V 50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 8X3.3W