Ndriçues Statik Eglo 96439 LAROA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 96439 LAROA

Available:Në gjëndje
8,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo, modeli 96439 , pjesë e linjës LAROA.
I krijuar me një dizajn të thjeshtë, shumë të veçantë dhe elegant.
Eshtë një model modern që pështatet me ambientet e brendshme si dhomë studimi, dhomë gjumi, sallon etj.
Materiali është plastikë në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit LED 4000K (i bardhë).

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1300
Gjerësia (në mm) 215
Gjatësia (në mm) 535

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit: 3,5W
Ndriçues Statik Eglo, modeli 96439 , pjesë e linjës LAROA. I krijuar me një dizajn të thjeshtë, shumë të veçantë dhe elegant. Eshtë një model modern që pështatet me ambientet e brendshme si dhomë studimi, dhomë gjumi, sallon etj.
Materiali është plastikë në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit LED 4000K (i bardhë).
Përmasat: Lartësia (në mm) 1300 Gjerësia (në mm) 215 Gjatësia (në mm) 535
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Fuqia e ndriçimit: 3,5W