Ndriçues Statik Komodine Eglo 96438 LAROA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 96438 LAROA

Available:Në gjëndje
4,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 96438,pjesë e linjës LAROA.
Ky ndriçues studimi përbëhet nga materiali plastik me ngjyrë të zezë.
Eshtë një model i thjesht që i përshtatet ambienteve te brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 325
Gjerësia (në mm) 120
Gjatësia (në mm) 480

 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3,5W
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 96438,pjesë e linjës LAROA. Ky ndriçues studimi përbëhet nga materiali plastik me ngjyrë të zezë. Eshtë një model i thjesht që i përshtatet ambienteve te brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 325 Gjerësia (në mm) 120 Gjatësia (në mm) 480
  Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3,5W