Ndriçues Statik Komodine Eglo 96434 LAROA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues Statik Komodine Eglo 96434 LAROA

Available:Në gjëndje
4,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 96434 , pjesë e koleksionit LAROA.
I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe shumë efikas.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si në tavolinën e studimit, dhomën e gjumit, sallon etj.
Materiali plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED 4000K (i bardhë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 275
Gjerësia (në mm) 65
Gjatësia (në mm) 450

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit: 3,5W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 96434 , pjesë e koleksionit LAROA. I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe shumë efikas.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si në tavolinën e studimit, dhomën e gjumit, sallon etj.
Materiali plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED 4000K (i bardhë)
Përmasat: Lartësia (në mm) 275 Gjerësia (në mm) 65 Gjatësia (në mm) 450
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Fuqia e ndriçimit: 3,5W