Ndriçues i varur Eglo 96211 Tindori
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-46%
Ndriçues i varur Eglo 96211 Tindori
Ndriçues i varur Eglo 96211 Tindori
Ndriçues i varur Eglo 96211 Tindori

Ndriçues i varur Eglo 96211 Tindori

Available:Në gjëndje
6,900 Lek 13,000 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur nga Eglo. Modeli 96211, pjesë e koleksionit Tindori.
Ndriçues i krijuar me stil retro Vintage me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj si në sallon kzhinë apo dhe në zyrë.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"

Materiali çelik në ngjyrë gri të hapur dhe kontura prej druri në ngjyrë të bardhë dhe llambën  sferike qelq në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27 

Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 255
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W
Ndricues i varur nga Eglo. Modeli 96211, pjesë e koleksionit Tindori. Ndriçues i krijuar me stil retro Vintage me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj si në sallon kzhinë apo dhe në zyrë.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"

Materiali çelik në ngjyrë gri të hapur dhe kontura prej druri në ngjyrë të bardhë dhe llambën  sferike qelq në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27 
Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 255   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X60W