Ndriçues i varur Eglo 96186 Sendero
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 96186 Sendero

Available:Out of Stock
3,400 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96186, pjesë e linjës Sendero.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj si sallone dhoma ndenje, kuzhinë dhe jo vetëm. 
Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim cilësor.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik dhe koka e ndriçuesit dru, në ngjyrë të bardhë.  
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1300
Diametri (në mm) 450

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96186, pjesë e linjës Sendero. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj si sallone dhoma ndenje, kuzhinë dhe jo vetëm. 
Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim cilësor.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik dhe koka e ndriçuesit dru, në ngjyrë të bardhë.  
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 1300 Diametri (në mm) 450
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X60W