Ndriçues i varur Eglo 96103 Lasana 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 96103 Lasana 2

Available:Në gjëndje
20,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavano Eglo. Modeli 96103, pjesë e linjës Lasana 2.
Dizajni modern dhe elegant e bëjnë këtë ndriçues të jetë i veçantë.
Ndriçuesi të jep idenë valëve me linja të lakuara që lëshojnë dritë.
Për shkak të kësaj ju mund të ndjeni rehati dhe qetësi në dhomën ku është instaluar 
I pështatshëm për dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Ndriçimi LED, i ngrohtë 3000K, lumen 2300.
Lloji i ndriçuesit LED

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1200
Gjerësia (në mm) 80
Gjatësia (në mm) 870

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Voltage 220-240V 50/60Hz
U out 22,5-37,5V
I out 700mA
Hz 100Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X8.5W
Ndriçues tavano Eglo. Modeli 96103, pjesë e linjës Lasana 2. Dizajni modern dhe elegant e bëjnë këtë ndriçues të jetë i veçantë. Ndriçuesi të jep idenë valëve me linja të lakuara që lëshojnë dritë. Për shkak të kësaj ju mund të ndjeni rehati dhe qetësi në dhomën ku është instaluar  I pështatshëm për dhomë ndenje, dhomë gjumi etj. Ndriçimi LED, i ngrohtë 3000K, lumen 2300. Lloji i ndriçuesit LED
Përmasat: Lartësia (në mm) 1200 Gjerësia (në mm) 80 Gjatësia (në mm) 870
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Voltage 220-240V 50/60Hz U out 22,5-37,5V I out 700mA Hz 100Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X8.5W