Ndricues tavanor Eglo 95659 Fradelo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues tavanor Eglo 95659 Fradelo

Available:Në gjëndje
8,500 Lek
Image
Secure
Ndricues tavanor Eglo, modeli 95659, pjesë e linjës Fradelo.
Ky ndriçues i tipit LED përbëhet nga çeliku me një ngjyrë kromi.
Materiali i xhamit është plastikë dhe kristal me një ngjyrë të pastër dhe kromi.
Stili i tij modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 85
Gjerësia (në mm) 260
Gjatësia (në mm) 260

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X3,5W
Ndricues tavanor Eglo, modeli 95659, pjesë e linjës Fradelo. Ky ndriçues i tipit LED përbëhet nga çeliku me një ngjyrë kromi. Materiali i xhamit është plastikë dhe kristal me një ngjyrë të pastër dhe kromi. Stili i tij modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 85 Gjerësia (në mm) 260 Gjatësia (në mm) 260
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X3,5W