Ndriçues i varur Eglo 95393 Pontevedra
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-43%
Ndriçues i varur Eglo 95393 Pontevedra
Ndriçues i varur Eglo 95393 Pontevedra
Ndriçues i varur Eglo 95393 Pontevedra

Ndriçues i varur Eglo 95393 Pontevedra

Available:Në gjëndje
9,900 Lek 17,400 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 95393, pjesë e koleksionit Pontevedra.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur si dhe vetë ndriçuesit e tjerë të kësaj familje.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe bakri.
Lloji i ndricuesit G9-LED 3000K, (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 350

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X3W
Ndricues i varur Eglo. Modeli 95393, pjesë e koleksionit Pontevedra. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur si dhe vetë ndriçuesit e tjerë të kësaj familje.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe bakri. Lloji i ndricuesit G9-LED 3000K, (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 350
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X3W