Ndriçues tavanor Eglo 95285 CLEMENTE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 95285 CLEMENTE

Available:Në gjëndje
25,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95285, pjesë e linjës CLEMENTE.
Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga materiali i çelikut me ngjyrë krom dhe xhami i tij është kristal i pastër.
Ndriçuesi i stilit kristalor klasik i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 205
Diametri (në mm) 450

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95285, pjesë e linjës CLEMENTE. Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga materiali i çelikut me ngjyrë krom dhe xhami i tij është kristal i pastër. Ndriçuesi i stilit kristalor klasik i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 205 Diametri (në mm) 450
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W