Ndriçues Statik Eglo 95166 PASTERI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 95166 PASTERI

Available:Në gjëndje
6,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo, modeli 95166, pjesë e linjës PASTERI.
Ndriçues modern i krijuar me një dizajn mjaftë elegant.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si sallone, dhoma ndenje, dhoma gjumi etj
Me material cilësor çeliku në një ngjyrë nikel saten dhe ai i konturës është pëlhurë me ngjyrë gri.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1575
Diametri (në mm) 280
Diametri i bazës (në mm) 230

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Statik Eglo, modeli 95166, pjesë e linjës PASTERI.
Ndriçues modern i krijuar me një dizajn mjaftë elegant.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si sallone, dhoma ndenje, dhoma gjumi etj
Me material cilësor çeliku në një ngjyrë nikel saten dhe ai i konturës është pëlhurë me ngjyrë gri.
Përmasat: Lartësia (në mm) 1575
Diametri (në mm) 280
Diametri i bazës (në mm) 230

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W