Ndriçues i jashtëm Eglo 94843
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i jashtëm Eglo 94843

Available:Në gjëndje
5,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 94843
Dizajn klasik, i cili nuk dal kurrë nga moda.
I përshtatshëm për ndriçimin e jashtëm të fasadave, verandave ose ballkoneve.
Materiali alumin dhe xham, ku dominon ngjyra e zezë.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 280
Gjatësia (në mm): 200
Pjesa e zgjatur (në mm): 200
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (llamba nuk përfshihet në paketim)
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Ndriçues mural Eglo. Modeli 94843 Dizajn klasik, i cili nuk dal kurrë nga moda. I përshtatshëm për ndriçimin e jashtëm të fasadave, verandave ose ballkoneve. Materiali alumin dhe xham, ku dominon ngjyra e zezë. Lloji i ndriçuesit E27   Përmasat: Lartësia (në mm): 280 Gjatësia (në mm): 200 Pjesa e zgjatur (në mm): 200   Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (llamba nuk përfshihet në paketim) Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44