Ndriçues për fëmijë Eglo 94748 JUNIOR 3
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-46%
Ndriçues për fëmijë Eglo 94748 JUNIOR 3

Ndriçues për fëmijë Eglo 94748 JUNIOR 3

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 5,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues për fëmijë Eglo, modeli 94748, pjesë e linjës JUNIOR 3.
Materiali i ndriçuesit është çelikë me ngjyra të ndryshme ndërsa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model klasik për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi për fëmijë.
Lloji i ndriçuesit E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 500
Gjerësia (në mm) 395
Gjatësia (në mm) 385

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues për fëmijë Eglo, modeli 94748, pjesë e linjës JUNIOR 3. Materiali i ndriçuesit është çelikë me ngjyra të ndryshme ndërsa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të bardhë. Eshtë një model klasik për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi për fëmijë. Lloji i ndriçuesit E27.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 500
Gjerësia (në mm) 395 Gjatësia (në mm) 385
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W