Ndriçues i varur Eglo 94589 Rocamar
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 94589 Rocamar

Available:Në gjëndje
8,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94589 pjesë e Rocamar. Thjeshtësia e bashkuar me modernen janë dy pikat formuese për këtë ndriçues. Mjaft i bukur unik dhe elegant, i përshtatshëm për të gjitha ambientet nga kuzhina salloni dhomë gjumi apo dhe zyrë. Me material cilësor prej çeliku në ngjyrë bakri.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 190

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94589 pjesë e Rocamar. Thjeshtësia e bashkuar me modernen janë dy pikat formuese për këtë ndriçues. Mjaft i bukur unik dhe elegant, i përshtatshëm për të gjitha ambientet nga kuzhina salloni dhomë gjumi apo dhe zyrë. Me material cilësor prej çeliku në ngjyrë bakri.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 190

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W