Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-22%
Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano
Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano
Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano

Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano

Available:Në gjëndje
11,900 Lek 15,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo, modeli 94441, pjesë e linjës Cossano.
Ndriçues me një dizajn origjinal, e punuar me fije druri të derdhur në ngjyrë mjalti në nuancën e shurupit të panjës.
Elemente metalike në krom saten.
Një model për përdorim universal, si ndriçim i përgjithshëm ashtu edhe mbi tavolina, stola, banak.
Lloji i ndriçuesit E27
Materiali celik dhe dru.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 2000
Diametri (në mm) 700

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W (nuk përfshihet në paketim)
Ndriçues i varur nga Eglo, modeli 94441, pjesë e linjës Cossano.
Ndriçues me një dizajn origjinal, e punuar me fije druri të derdhur në ngjyrë mjalti në nuancën e shurupit të panjës.
Elemente metalike në krom saten.
Një model për përdorim universal, si ndriçim i përgjithshëm ashtu edhe mbi tavolina, stola, banak.
Lloji i ndriçuesit E27 Materiali celik dhe dru.   Përmasat: Lartësia (në mm) 2000 Diametri (në mm) 700
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X60W (nuk përfshihet në paketim)