Ndriçues mural Eglo 94379 PERITO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-74%
Ndriçues mural Eglo 94379 PERITO

Ndriçues mural Eglo 94379 PERITO

Available:Në gjëndje
490 Lek 1,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 94379, pjesë e linjës PERITO.
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik dhe alumin me një ngjyrë krom, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të pastër dhe të satenuar.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 65
Gjatësia (në mm) 150

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X3W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 94379, pjesë e linjës PERITO. Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik dhe alumin me një ngjyrë krom, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të pastër dhe të satenuar. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Gjerësia (në mm) 65 Gjatësia (në mm) 150
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X3W