Ndriçues Statik Eglo 94249 PETTO 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 94249 PETTO 1

Available:Në gjëndje
13,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 94249, pjesë e koleksionit PETTO 1.
I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe mjaftë elegant
Ndriçues i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme, me një pamje mjaftë të bukur dhe një ndriçim cilësor ideale për të zbukuruar ambientin tuaj
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: GU10-LED 3000K (i bardhë, i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1380
Gjatësia (në mm) 570
Diametri i bazës (në mm) 250

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X3,3W
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 94249, pjesë e koleksionit PETTO 1.
I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe mjaftë elegant
Ndriçues i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme, me një pamje mjaftë të bukur dhe një ndriçim cilësor ideale për të zbukuruar ambientin tuaj
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: GU10-LED 3000K (i bardhë, i ngrohtë)
Përmasat: Lartësia (në mm) 1380 Gjatësia (në mm) 570 Diametri i bazës (në mm) 250
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 2X3,3W