Ndriçues Mural Eglo 93808 LIANELLO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Mural Eglo 93808 LIANELLO

Available:Në gjëndje
2,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 93808, pjesë e linjës LIANELLO
Ky ndriçues mural përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të bardhë dhe të kromuar.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambienteve të brendshme ose të jashtme sipas dëshirës, si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.

Përmasat:
Diametri (në mm) 110
Pesha 0,49 Kilogram

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X5W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 93808, pjesë e linjës LIANELLO Ky ndriçues mural përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të bardhë dhe të kromuar. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambienteve të brendshme ose të jashtme sipas dëshirës, si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Përmasat: Diametri (në mm) 110 Pesha 0,49 Kilogram
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X5W