Ndriçues i varur Eglo 93422 Calaonda
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-38%
Ndriçues i varur Eglo 93422 Calaonda
Ndriçues i varur Eglo 93422 Calaonda
Ndriçues i varur Eglo 93422 Calaonda

Ndriçues i varur Eglo 93422 Calaonda

Available:Në gjëndje
39,900 Lek 64,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 93422 pjesë e koleksionit Calaonda
Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant
Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike.
I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri dhe kontura qelq kristalor
Lloji i ndriçuesit G9-ECO LED 2700K (i bardhë i ngrohtë) 

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 230
Gjatësia (në mm) 690

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 7X33W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 93422 pjesë e koleksionit Calaonda Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike. I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri dhe kontura qelq kristalor
Lloji i ndriçuesit G9-ECO LED 2700K (i bardhë i ngrohtë) 
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 230 Gjatësia (në mm) 690
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 7X33W