Ndriçues i jashtëm Eglo 93369 Pardela 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-74%
Ndriçues i jashtëm Eglo 93369 Pardela 1
Ndriçues i jashtëm Eglo 93369 Pardela 1

Ndriçues i jashtëm Eglo 93369 Pardela 1

Available:Në gjëndje
1,990 Lek 7,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 93369 pjesë e koleksionit Pardela 1.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Me material cilësor çelik inox.
Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat
Lartësia (në mm) 280
Gjatësia (në mm) 170
Pjesa e zgjatur (në mm) 100

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-230V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-230V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X2,5W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 93369 pjesë e koleksionit Pardela 1.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Me material cilësor çelik inox.
Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat
Lartësia (në mm) 280
Gjatësia (në mm) 170
Pjesa e zgjatur (në mm) 100

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-230V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-230V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X2,5W