Ndriçues i jashtëm Eglo 93098 ALORIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 93098 ALORIA

Available:Në gjëndje
3,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 93098, pjesë e koleksionit ALORIA
Ndriçues i stilit klasik, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë e tejdukshme.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 225
Gjatësia (në mm) 170
Lartësia e kanopit (në mm) 20
Diametri i kanopes (në mm) 95
Pjesa e zgjatur (në mm) 190

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 93098, pjesë e koleksionit ALORIA Ndriçues i stilit klasik, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë e tejdukshme.
Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 225 Gjatësia (në mm) 170 Lartësia e kanopit (në mm) 20 Diametri i kanopes (në mm) 95 Pjesa e zgjatur (në mm) 190
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W