Ndriçues Mural Eglo 92788 ILANIE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-61%
Ndriçues Mural Eglo 92788 ILANIE

Ndriçues Mural Eglo 92788 ILANIE

Available:Në gjëndje
1,900 Lek 4,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 92788, pjesë e linjës ILANIE
Ky ndriçues mural përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Lloji i ndriçuesit është G9-ECO.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 125
Gjatësia (në mm) 360
Pesha 1,08 Kilogram
Pjesa e zgjatur (në mm) 95

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X33W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 92788, pjesë e linjës ILANIE Ky ndriçues mural përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të bardhë. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj. Lloji i ndriçuesit është G9-ECO.
Përmasat: Lartësia (në mm) 125 Gjatësia (në mm) 360 Pesha 1,08 Kilogram Pjesa e zgjatur (në mm) 95
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X33W