Ndriçues i jashtëm Eglo 92337
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-46%
Ndriçues të jashtëm
Ndriçues i jashtëm Eglo 92337

Ndriçues i jashtëm Eglo 92337

Available:Në gjëndje
1,490 Lek 2,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 92337
I përshtatshëm për ambiente të jashtme.
Materiali alumin me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED

Përmasat:
Lartësia (në mm): 115
Gjatësia (në mm): 260
Pjesa e zgjatur (në mm): 105
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X3W
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP23
Ndriçues mural Eglo. Modeli 92337 I përshtatshëm për ambiente të jashtme. Materiali alumin me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit GU10-LED
Përmasat: Lartësia (në mm): 115 Gjatësia (në mm): 260 Pjesa e zgjatur (në mm): 105   Numri i llambave dhe fuqia: 1X3W Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP23