Ndriçues i jashtëm Eglo 92329
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-69%
Ndriçues të jashtëm
Ndriçues të jashtëm

Ndriçues i jashtëm Eglo 92329

Available:Në gjëndje
990 Lek 3,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 92329
Dizajn modern, me një formë gjysmë cilidnrike me ngjyrë të bardhë dhe argjend.
I përshtatshëm për ambiente të jashtme.
Lloji i ndriçuesit E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm): 165
Gjatësia (në mm): 140
Pjesa e zgjatur (në mm): 105
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Ndriçues mural Eglo. Modeli 92329 Dizajn modern, me një formë gjysmë cilidnrike me ngjyrë të bardhë dhe argjend. I përshtatshëm për ambiente të jashtme. Lloji i ndriçuesit E27.
Përmasat: Lartësia (në mm): 165 Gjatësia (në mm): 140 Pjesa e zgjatur (në mm): 105   Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44