Ndriçues Statik Komodine Eglo 9228 BASIC
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues Statik Komodine Eglo 9228 BASIC

Available:Në gjëndje
1,210 Lek
Image
Secure
 Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 9228, pjesë e linjës BASIC.
Ky ndriçues studimi është i përbërë nga plastika dhe çeliku.
Eshtë një model bazik me ngjyrë të zezë.
Ky model përshtatet me ambientet e brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 300
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W

 Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 9228, pjesë e linjës BASIC. Ky ndriçues studimi është i përbërë nga plastika dhe çeliku. Eshtë një model bazik me ngjyrë të zezë. Ky model përshtatet me ambientet e brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj. Lloji i ndriçuesit është E27. Përmasat: Lartësia (në mm) 300 Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W