Ndriçues i varur Eglo 90928 Cardito
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 90928 Cardito

Available:Në gjëndje
29,900 Lek 40,600 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 90928, pjesë e linjës Cardito.
Një dizajn ku ndërthuret eleganca me stilin modern.
Është i përshtatshëm për dhoma ndenje ose kuzhina.
Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Lumen 1800.
Materiali celik dhe kristal i pastër.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 80
Gjatësia (në mm) 700
Lartësia min. (in mm) 750
Lartësia max. (in mm) 1300
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Wat (1) 24W
Voltage 220-240V 50/60Hz
U out 12V
I out 2500mA
Hz 100Hz
Ndricues i varur Eglo. Modeli 90928, pjesë e linjës Cardito. Një dizajn ku ndërthuret eleganca me stilin modern. Është i përshtatshëm për dhoma ndenje ose kuzhina. Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Lumen 1800. Materiali celik dhe kristal i pastër. Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 80 Gjatësia (në mm) 700 Lartësia min. (in mm) 750 Lartësia max. (in mm) 1300 Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 12V Wat (1) 24W Voltage 220-240V 50/60Hz U out 12V I out 2500mA Hz 100Hz