Ndriçues mural Eglo 87537 MARA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 87537 MARA

Available:Në gjëndje
4,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli  87537, pjesë e linjës MARA.
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë antike-kafe, ndërsa materiali i xhamit është xhamë me ngjyrë shampanj.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është G9.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 245
Gjatësia (në mm) 80

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X33W
Ndriçues Mural Eglo, modeli  87537, pjesë e linjës MARA. Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë antike-kafe, ndërsa materiali i xhamit është xhamë me ngjyrë shampanj. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është G9.
Përmasat: Lartësia (në mm) 245 Gjatësia (në mm) 80
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X33W