Ndricues Eglo 85978
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Eglo 85978

Available:Në gjëndje
9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 85978
Një dizajn i thjeshtë dhe modern me 3 llampa për ndriçim, për të plotësuar atë çka i mungon arredimit të shtëpisë suaj.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali çelik ngjyrë argjend dhe koka e ndriçuesit qela me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Permasat:
Lartësia (në mm): 1100
Gjerësia (në mm): 105
Gjatësia (në mm): 720
 
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W (llampat nuk janë të përfshira në paketim)
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 85978 Një dizajn i thjeshtë dhe modern me 3 llampa për ndriçim, për të plotësuar atë çka i mungon arredimit të shtëpisë suaj. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali çelik ngjyrë argjend dhe koka e ndriçuesit qela me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit E27
  Permasat: Lartësia (në mm): 1100 Gjerësia (në mm): 105 Gjatësia (në mm): 720   Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W (llampat nuk janë të përfshira në paketim) Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20