Ndriçues i varur Eglo 85977 Troy 3
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 85977 Troy 3

Available:Në gjëndje
3,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 85977, pjesë e koleksionit Troy 3.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë minimaliste dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj apo dhe zyrës.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrë argjendi dhe kontura qelq në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat:
Lartesia (ne mm): 1100
Diametri (ne mm): 110

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 85977, pjesë e koleksionit Troy 3. Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë minimaliste dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj apo dhe zyrës.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrë argjendi dhe kontura qelq në ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit E27
  Përmasat:
Lartesia (ne mm): 1100 Diametri (ne mm): 110
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W