Ndriçues i varur Eglo 85263 Rondo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 85263 Rondo

Available:Në gjëndje
6,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 85263, pjesë e linjës Rondo.
Me një dizajn të thjeshtë dhe klasik.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali çelik dhe koka e ndiçuesit prej xhami opal-mat me ngjyrë të bardhë.
Ndriçuesi vjen sëbashku me telekomandën për rregullimin e ngjyrës dhe intensitetit të ndriçimit.
Lloji i ndriçuesit E27
Permasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 300
Lartësia e kanopit (në mm) 26
Diametri i kanopes (në mm) 78

Informacionet teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 85263, pjesë e linjës Rondo. Me një dizajn të thjeshtë dhe klasik. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali çelik dhe koka e ndiçuesit prej xhami opal-mat me ngjyrë të bardhë. Ndriçuesi vjen sëbashku me telekomandën për rregullimin e ngjyrës dhe intensitetit të ndriçimit. Lloji i ndriçuesit E27 Permasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 300 Lartësia e kanopit (në mm) 26 Diametri i kanopes (në mm) 78
Informacionet teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W