Ndriçues i jashtëm Eglo 83966
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i jashtëm Eglo 83966

Available:Në gjëndje
6,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 83966
Nje kombinim i dizajnit modern me elegancen klasike.
Do të jetë perfekt për ndricimin e ambienteve të jashtme.
Materiali celik dhe koka e ndricuesit qelq opal -mat.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm): 375
Gjatësia (në mm): 270
Pjesa e zgjatur (në mm): 325

Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Ndriçues mural Eglo. Modeli 83966 Nje kombinim i dizajnit modern me elegancen klasike. Do të jetë perfekt për ndricimin e ambienteve të jashtme. Materiali celik dhe koka e ndricuesit qelq opal -mat. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm): 375 Gjatësia (në mm): 270 Pjesa e zgjatur (në mm): 325
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44