Ndriçues i varur Eglo 79343 Pinto Gold
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-66%
Ndriçues i varur Eglo 79343 Pinto Gold
Ndriçues i varur Eglo 79343 Pinto Gold
Ndriçues i varur Eglo 79343 Pinto Gold

Ndriçues i varur Eglo 79343 Pinto Gold

Available:Në gjëndje
7,100 Lek 21,000 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 79343, pjesë e koleksionit Pinto Gold.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali celik me ngjyrë të zezë dhe bakri.
Lloji i ndricuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 110
Gjatësia (në mm) 725

Informacioni teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W 
Ndricues i varur Eglo. Modeli 79343, pjesë e koleksionit Pinto Gold. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali celik me ngjyrë të zezë dhe bakri. Lloji i ndricuesit E27   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 110 Gjatësia (në mm) 725
Informacioni teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W