Ndriçues tavanor Eglo 75506 POGLIOLA-S
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 75506 POGLIOLA-S

Available:Në gjëndje
5,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 75506, pjesë e linjës POGLIOLA-S.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë të bardhë dhe konturi i tij nga materiali plastikë me efekt kristali.
Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 80
Diametri (në mm) 500

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 32,4W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 75506, pjesë e linjës POGLIOLA-S. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë të bardhë dhe konturi i tij nga materiali plastikë me efekt kristali. Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 80 Diametri (në mm) 500
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 32,4W