Ndricues Eglo 66222
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Eglo 66222

Available:Në gjëndje
11,000 Lek
Image
Secure
Ndricues Eglo. Modeli 66222
Me ndricim GU10-LED.
Drite profesionale.
Materiali celik inoks, ngjyre e zeze.

Permasat:
Diametri (ne mm): 100
Pjesa e zgjatur (ne mm): 700
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X5W
Shkalla e sigurise: IP44
Ndricues Eglo. Modeli 66222 Me ndricim GU10-LED. Drite profesionale. Materiali celik inoks, ngjyre e zeze.
Permasat: Diametri (ne mm): 100 Pjesa e zgjatur (ne mm): 700   Numri i llambave dhe fuqia: 1X5W Shkalla e sigurise: IP44