Ndriçues i varur Eglo 49925 Marracas
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 49925 Marracas

Available:Në gjëndje
3,900 Lek 14,100 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 49925, pjesë e koleksionit Marracas.
Ndriçues i krijuar me stil "Retro Vintage" me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi të dekoruar me kristale, duke i dhënë kështu një pamje mahnitëse.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.  
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri të errët dhe kristale. 
Lloji i ndriçuesit E27 

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 260
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W 
Ndricues i varur Eglo. Modeli 49925, pjesë e koleksionit Marracas. Ndriçues i krijuar me stil "Retro Vintage" me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi të dekoruar me kristale, duke i dhënë kështu një pamje mahnitëse. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.  
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri të errët dhe kristale. 
Lloji i ndriçuesit E27 

Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 260   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W