Ndricues Eglo 49673

KURSE Lek 6,000

Cmimi:
Sale priceLek 2,800 Regular priceLek 8,800

Përshkrimi i produktit

Kjo dritë e lehtë Eglo Cannington është e përfunduar në të zezë dhe të artë dhe vjen e plotë me një hije. Shade Stili elegant i kafazit  të artë që reflekton dritën bukur kur ndriçohet.  Do të bënte një shtesë të mrekullueshme në çdo dhomë .

Lartësia - 630 mm
Diametri i bazës - 230 mm

You may also like

Recently viewed