Ndriçues i varur Eglo 49461 Hemington
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-41%
Ndriçues i varur Eglo 49461 Hemington
Ndriçues i varur Eglo 49461 Hemington
Ndriçues i varur Eglo 49461 Hemington

Ndriçues i varur Eglo 49461 Hemington

Available:Out of Stock
2,500 Lek 4,300 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49461, pjesë e koleksionit Hemington.
Ndriçues i stilit Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur në formën e lules.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik, në ngjyrë ari të zi dhe bezhë.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 250
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49461, pjesë e koleksionit Hemington. Ndriçues i stilit Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur në formën e lules.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik, në ngjyrë ari të zi dhe bezhë.
Lloji i ndriçuesit E27
  Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 250   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W