Ndriçues i varur Eglo 49449 Hapton
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 49449 Hapton

Available:Në gjëndje
11,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49449, pjesë e koleksionit Hapton.
Ndriçues me temë Vintage, i krijuar me një dizanj të thjeshtë, klasik, dhe me finesë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur atë dekor klasik që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik, në ngjyrë bakri.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Permasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 290
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49449, pjesë e koleksionit Hapton. Ndriçues me temë Vintage, i krijuar me një dizanj të thjeshtë, klasik, dhe me finesë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur atë dekor klasik që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik, në ngjyrë bakri. Lloji i ndriçuesit E27
  Permasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 290   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W