Ndriçues i varur Eglo 49448 AUSTELL
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 49448 AUSTELL

Available:Në gjëndje
22,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49448, pjesë e linjës AUSTELL.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është çelik dhe pëlhur me ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
Eshtë një model vintage i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 165
Gjatësia (në mm) 765

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49448, pjesë e linjës AUSTELL. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është çelik dhe pëlhur me ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
Eshtë një model vintage i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 165 Gjatësia (në mm) 765
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W