Ndriçues i varur Eglo 49389 Truro 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-58%
Ndriçues i varur Eglo 49389 Truro 2
Ndriçues i varur Eglo 49389 Truro 2
Ndriçues i varur Eglo 49389 Truro 2

Ndriçues i varur Eglo 49389 Truro 2

Available:Në gjëndje
3,700 Lek 8,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 49389, pjesë e linjës Truro 2
Dizajn i thjeshtë, dhe me një pamje antike të cilën ja jep ngjyra e argjendit dhe forma gjysmë sferë.
Eshtë i përshtatshëm për tu montuar në cdo hapësirë ndenjeje.
Materiali celik.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 370

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (Llampa nuk përfshihet në paketim)
Ndricues i varur Eglo. Modeli 49389, pjesë e linjës Truro 2
Dizajn i thjeshtë, dhe me një pamje antike të cilën ja jep ngjyra e argjendit dhe forma gjysmë sferë. Eshtë i përshtatshëm për tu montuar në cdo hapësirë ndenjeje. Materiali celik. Lloji i ndriçuesit E27   Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 370
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (Llampa nuk përfshihet në paketim)