Ndriçues tavanor Eglo 43434 Barnstaple 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-41%
Ndriçues tavanor Eglo 43434 Barnstaple 2
Ndriçues tavanor Eglo 43434 Barnstaple 2

Ndriçues tavanor Eglo 43434 Barnstaple 2

Available:Në gjëndje
16,900 Lek 28,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 43434, pjesë e linjës Barnstaple 2.
Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga material druri dhe çeliku dhe kontura është çelik i zi.
Ndriçuesi i stilit vintage i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 450
Gjatësia (në mm) 450

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 4X40W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 43434, pjesë e linjës Barnstaple 2. Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga material druri dhe çeliku dhe kontura është çelik i zi. Ndriçuesi i stilit vintage i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Gjerësia (në mm) 450 Gjatësia (në mm) 450

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 4X40W