Ndriçues mural Eglo 43206 KENILWORTH
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-27%
Ndriçues mural Eglo 43206 KENILWORTH

Ndriçues mural Eglo 43206 KENILWORTH

Available:Out of Stock
3,900 Lek 5,400 Lek
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 43206, pjesë e linjës KENILWORTH.
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë, ndërsa materiali i xhamit është çelik me ngjyrë antik-nikel.
Eshtë një model klasik që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 185
Gjatësia (në mm) 230

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X28W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 43206, pjesë e linjës KENILWORTH. Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë, ndërsa materiali i xhamit është çelik me ngjyrë antik-nikel. Eshtë një model klasik që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 185 Gjatësia (në mm) 230
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X28W