Ndriçues i varur Eglo 43107 Honeybourne
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 43107 Honeybourne

Available:Në gjëndje
3,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 43107 pjesë e linjës Honeybourne.
Ndriçuesi i bërë prej çeliku të zi dhe të galvanizuar me një detaj antik ari përzihet pa problem me tendencat si vintage, industriale dhe retro.
Me dizajnin e veçantë, ai ofron një theks në çdo dhomë - qoftë në kuzhinë, në dhomën e ndenjes apo në dhomën e ngrënies mbi tryezën e ngrënies
Ndriçuesi i stilit industrial vintage është një aset për hapësirën e shtëpisë suaj.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 160
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W (nuk përfshihet në paketim)
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 43107 pjesë e linjës Honeybourne. Ndriçuesi i bërë prej çeliku të zi dhe të galvanizuar me një detaj antik ari përzihet pa problem me tendencat si vintage, industriale dhe retro.
Me dizajnin e veçantë, ai ofron një theks në çdo dhomë - qoftë në kuzhinë, në dhomën e ndenjes apo në dhomën e ngrënies mbi tryezën e ngrënies
Ndriçuesi i stilit industrial vintage është një aset për hapësirën e shtëpisë suaj. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 160   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X60W (nuk përfshihet në paketim)