Ndriçues Statik Komodine Eglo 43007 HUNNINGHAM
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-43%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 43007 HUNNINGHAM
Ndriçues Statik Komodine Eglo 43007 HUNNINGHAM

Ndriçues Statik Komodine Eglo 43007 HUNNINGHAM

Available:Në gjëndje
3,900 Lek 6,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 43007, pjesë e linjës HUNNINGHAM.
Ndriçues i stilit Vintage me një dizajn të thjeshtë dhe shumë të veçantë
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme, duke u vendosur në komodinë tavolinë apo në pozicjonin që ju mendoni është ideali për ambientin tuaj për tju dhënë kështu atë dekor që ju dëshironi.
Materiali çelik dhe kombinimi i ngjyrave të zezë dhe gold
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 510
Gjerësia (në mm) 290
Gjatësia (në mm) 290

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik; 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 43007, pjesë e linjës HUNNINGHAM. Ndriçues i stilit Vintage me një dizajn të thjeshtë dhe shumë të veçantë
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme, duke u vendosur në komodinë tavolinë apo në pozicjonin që ju mendoni është ideali për ambientin tuaj për tju dhënë kështu atë dekor që ju dëshironi.
Materiali çelik dhe kombinimi i ngjyrave të zezë dhe gold Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 510 Gjerësia (në mm) 290 Gjatësia (në mm) 290
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik; 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W