Ndriçues i varur Eglo 39892 RETORNIO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39892 RETORNIO

Available:Në gjëndje
35,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39892, pjesë e linjës RETORNIO.
Materiali i produktit është çelik dhe alumin me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1200

Informacione teknike:
 Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 38W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39892, pjesë e linjës RETORNIO. Materiali i produktit është çelik dhe alumin me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE.
Përmasat: Lartësia (në mm) 1200
Informacione teknike:  Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 38W