Ndriçues varur Eglo 39626 Calmeilles 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues varur Eglo 39626 Calmeilles 1

Available:Në gjëndje
115,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, Modeli 39626 pjesë e koleksionit Calmrilles 1
Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn të mrekullueshëm dhe elegant.
Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike.
I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
E bukura ndodhet gjithmonë tek ne.
Materiali çelik në ngjyrë gri dhe kristal.
Lloji i ndriçuesit E14

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 630

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 10X25W
Ndriçues i varur Eglo, Modeli 39626 pjesë e koleksionit Calmrilles 1 Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn të mrekullueshëm dhe elegant. Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike. I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
E bukura ndodhet gjithmonë tek ne.
Materiali çelik në ngjyrë gri dhe kristal.
Lloji i ndriçuesit E14

Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 630
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 10X25W