Ndriçues i varur Eglo 39613 Calmeilles
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 39613 Calmeilles

Available:Në gjëndje
115,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39613. Pjesë e linjës Calmeilles.
Një ndriçues klasik, shandelier me kristale.
Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndricimi i japin një pamje elegante ndriçuesit.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme.
Ndriçimi LED, i ngrohtë 2700K.
Materiali çelik dhe kristal.
Lloji i ndriçuesit E14

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 630

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 10X25W 
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39613. Pjesë e linjës Calmeilles. Një ndriçues klasik, shandelier me kristale. Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndricimi i japin një pamje elegante ndriçuesit. I përshtatshëm për ambiente të brendshme. Ndriçimi LED, i ngrohtë 2700K. Materiali çelik dhe kristal. Lloji i ndriçuesit E14
Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 630
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 10X25W