Ndriçues i varur Eglo 39597 Priorat
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39597 Priorat

Available:Në gjëndje
14,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39597, pjesë e koleksionit Priorat.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaftë e bukur e bëjn këtë ndriçues të përshtatshëm për ju.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe koka e ndriçuesit është qelq në ngjyrë të artë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 290 
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopes (në mm) 105
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39597, pjesë e koleksionit Priorat. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaftë e bukur e bëjn këtë ndriçues të përshtatshëm për ju.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe koka e ndriçuesit është qelq në ngjyrë të artë. Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 290  Lartësia e kanopit (në mm) 25 Diametri i kanopes (në mm) 105   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X40W